O Nas

Jeśli trafiłeś do nas z polecenia lub przypadkiem, to wiedz, że Pro-Turnieje są Twoim najlepszym wyborem w zakresie organizacji udziału w profesjonalnych turniejach piłkarskich!

Jesteśmy międzynarodową agencją piłkarską specjalizującą się w organizacji wyjazdów polskich i zagranicznych klubów na profesjonalne młodzieżowe turnieje zagraniczne. Jako uznana marka na rynku polskim, posiadamy stałą współpracę w zakresie świadczenia usług turniejowych z Legią Warszawa, Śląskiem Wrocław, Wisłą Kraków, Lechią Gdańsk, Górnikiem Zabrze, Pogonią Szczecin, Polonią Warszawa, Widzewem Łódź, Escolą Varsovia, czy Wartą Poznań.

Dzięki współpracy z organizatorami najlepszych i najbardziej prestiżowych zawodów w Europie, umożliwiamy udział w nich polskim, a także ukraińskim klubom.

Pomagamy podnieść rangę turniejów organizowanych w Polsce poprzez zaproszenie do udziału klubów europejskich, z którymi współpracujemy. Są to m.in AC Milan, Borussia Dortmund, FC Porto, Olympiakos Pireus, Vitesse Arnhem, Watford FC, KRC Genk, FC Groningen, IFK Goteborg, Slavia Praga, AS Trencin, MSK Zilina, Austria Wiedeń, Karpaty Lwów, Olimpija Lublana, Brommapojkarna IF, Luton Town, Panionios Ateny, Sigma Ołomuniec i wiele innych. Przede wszystkim dajemy jednak szansę klubom i akademiom, które nie posiadają „dużej” nazwy, na grę w turniejach, które wydaję się „zarezerwowane” tylko dla największych polskich klubów.

O najwyższej jakości naszych usług świadczy bardzo duże grono zespołów, które nam zaufały. Mamy nadzieję, że kolejną drużyną, która dołączy do Naszych partnerów będzie właśnie Państwa Klub 🙂

Ze sportowym pozdrowieniem:

Zespół Pro-Turnieje